O MNIE

DJ Klimas - Krzysztof Klimek Kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 18, styczeń 2018 16:12
Odsłony: 867

DJ Klimas Wrocław

Witam Państwa na mojej stronie, Mam na imię Krzysztof i chciałbym podzielić się z Państwem kilkoma informacjami na mój temat, dzięki którym ułatwię Państwu podjęcie decyzji, czy będę odpowiednią osobą do poprowadzenia Państwa imprezy.

Muzyką interesuję się od bardzo dawna. O fakcie, że zostałem Djem zdecydowało kilka czynników, z których najważniejszym było to, że po prostu o tym marzyłem. Postanowiłem więc owo marzenie spełnić i uparcie dążyłem do jego realizacji.

Początki nie były łatwe, ale bardzo szybko znalazłem uznanie w oczach menedżerów wrocławskich klubów i na wiele lat stałem się częścią klubowej historii mojego miasta. Radością, którą czerpałem z pracy za konsoletą, dzieliłem się z klientami. Zawsze miałem z nimi świetny kontakt i z wyjątkową łatwością umiałem dopasować repertuar do oczekiwań wymagającej publiczności. Cała ta przygoda trwała wiele lat, aż w końcu postanowiłem zrobić krok do przodu. Poczułem, że dojrzałem do tego, aby wziąć odpowiedzialność za większe i trudniejsze projekty, jakimi niewątpliwie są imprezy okolicznościowe.

To już bowiem nie tylko miksowanie odpowiednio dobranych utworów lecz wiele czynników, które mają sprawić, że każde urodziny, każdy bankiet i każde wesele zostaną w pamięci ich uczestników na bardzo długo. Takie też stawiam przed sobą zadanie – sprawić, by gospodarze oraz goście czuli się wyjątkowo dzięki mojej pracy. Aby to osiągnąć, już kilka dni wcześniej rzetelnie się przygotowuję. Dobieram repertuar, obmyślam zabawy, ale przede wszystkim rozmawiam z organizatorami aby jak najlepiej poznać ich oczekiwania.

To wszystko jest kluczem do sukcesu. Uwielbiam to co robię, bo robię to co kocham. To moja praca, ale czerpię z niej ogromną radość. Hobby, które przerodziło się w pasję i sposób na życie. Zamiłowanie do muzyki, które sprawia, że spełniam się zawodowo przy okazji umilając swoim klientom najważniejsze dni ich życia. Wkładam serce w to, co robię, dzięki czemu zawsze udaje mi się pozytywnie zaskoczyć moich zleceniodawców.

Jestem gotowy na nowe wyzwania. Z chęcią rozważę każdą propozycję współpracy.

A teraz moje najważniejsze cechy:

- uśmiech

- duże doświadczenie

- odpowiedzialność

- indywidualne podejście do każdego Klienta

- rzetelność

- profesjonalizm

- pracę połączoną z pasją jako gwarancję sukcesu

 

Co oferuję?

- nieskończona bazę utworów muzycznych podzieloną tematycznie (’70, ’80, ’90, ’00, muzyka współczesna, rockn’n’roll, latino, black, house, retro, polska muzyka, ……)

- profesjonalny i niezawodny sprzęt - prowadzenie zabaw/konkursów/oczepin