DJ na wesele - oferta

DJ Klimas - Krzysztof Klimek Kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 18, styczeń 2018 16:19
Odsłony: 910

 DJ Klimas Wrocław - oferta

Planując wesele zastanawiamy się co wybrać - zespół czy prezentera zwanego inaczej DJ-em. Kto lepiej zabawi gości i zagra. Przy czym będziemy lepiej się bawić ???

Czasy się zmieniają a wraz z nimi preferencje odnośnie słuchanej muzyki i wyboru osoby, która będzie prowadzić wesele. Kiedyś były to tylko zespoły czasem nawet dosyć liczne dziś możemy dodatkowo wybrać DJ-a.

Moja oferta obejmuje między innymi:

 • wesele
  poprawiny
  osiemnastki
  sylwester i karnawał
  urodziny i inne prywatki
  rocznice ślubu
  studniówki
  zabawy i dyskoteki szkolne
  połowinki, komersy
  imprezy firmowe
  plenery
  karaoke
  imprezy okolicznościowe
  bankiety
  andrzejki (ostatki)
  dancingi

Wesela

Ślub jest bez wątpienia jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Udane wesele jest jej obowiązkowym dopełnieniem. Jako profesjonalny DJ zadbam o ten moment w taki sposób, abyście Państwo chętnie do niego wracali, po wielu wspólnie spędzonych latach. To będzie Wasz wieczór, a ja dołożę wszelkich starań, aby był nieziemskim przeżyciem.
DJ grający na weselu jest dość innowacyjnym rozwiązaniem, ale z pewnością godnym polecenia. Będę z Państwem współpracował i spróbuję spełnić marzenia przyszłej młodej pary. Służę nieprzerwaną dawką muzyki, która będzie towarzyszyła każdej minucie tej jakże ważnej uroczystości. Repertuar nie jest sztywno ustalony, w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Konkursy i zabawy, które prowadzę podczas wesela sprawiają, iż atmosfera uroczystości jest jeszcze bardziej wesoła i radosna.
W trakcie przerw na posiłki prezentowane są wolne utwory, taka muzyka pozwala spokojnie zjeść, porozmawiać z rodziną i znajomymi oraz odpocząć przed dalszą zabawą.

Imprezy okolicznościowe

Moje usługi, oprócz organizowania wesel, obejmują przeróżne imprezy okolicznościowe m.in.: eventy, studniówki, połowinki, andrzejki, bale sylwestrowe, dancingi, 18-stki, itp. Zapewniam nietypową i klimatyczną zabawę taneczną.
Zadbam o niebywałą atmosferę spotkania w kameralnym lub szerokim gronie gości. Dobiorę odpowiednią oprawę muzyczną w zależności od zleconej uroczystości. Uczestnicy będą mogli bawić się przy hitach z każdej epoki. Repertuar muzyczny uzgadniam wcześniej z organizatorami imprezy.
DJ powinien zajmować się głównie muzyką, ale nie tylko. Ja postaram się uatrakcyjnić spotkanie taneczne dodatkowymi zabawami i ciekawymi konkursami. Zapewnię Państwu rozrywkę na wysokim poziomie, a wrażenia i wspomnienia po uroczystości z DJ-em, pozwolą Państwu iść przez dalsze życie tanecznym krokiem.

Karaoke

Wychodząc na przeciw coraz większemu zainteresowaniu taką formą rozrywki wprowadzam do swojej oferty profesjonalne karaoke,już teraz możesz dodatkowo wzbogacić swoje wesele lub imprezę o tą fantastyczną formę rozrywki.
Oryginalne licencjonowane podkłady muzyczne (czyli ścieżki WAVE zamiast prostych i popularnych MIDI cechujących się słabą jakością).
Wysokiej jakości bezprzewodowe mikrofony AKG,przewodowe Shure
projektor BENQ oraz ekran projekcyjny
Ponad 2000 utworów najbardziej znanych i lubianych polskich oraz zagranicznych wykonawców.